Forum Forum fanów serialu Klatka B  Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Michał Zieliński ( Jego dotychczasowy zywot )

Odpowiedz do tematu    Forum Forum fanów serialu Klatka B Strona Główna » Michał Zieliński Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Michał Zieliński ( Jego dotychczasowy zywot )
Autor Wiadomość
Lena186
Fan który jest do przodu.
Fan który jest do przodu.

Post Michał Zieliński ( Jego dotychczasowy zywot ) Odpowiedz z cytatem
A te wszystkie zdjecia pokazuja czastke zycia Michała.Sporo mozna sie z nich dowiedziec a
* ze podrozował ( zdjecie na lezaku, na tle morza) widaz ze Michal lubi wode, morze
*Ze ma nałog w tym przypadku papierosy ( zdjecie z plucami )
*ma zwierzatko ( psa )
*ze mieszka/ał w bloku ( zdjecie bloku )
*Ze osiagnal jakis w zyciu sukces zawodowy ( zdjecie ze statuateka, a tym przypadku sukces filmowy )
*Zdjecie gdzie jest mozg mozna interpretowac ze byl na jakims kierunku filozoficznym albo to ze dla Michala... hmmm no nie wiem jak to zdjecie interpretowac...
*Zdjecie zatłoczonego i gwarnego miasta to pewnie stare zdjecie Wrocławia ( miasta gdzie dorastal Michal )
* Zdjecie z zapisu ekg ( powiem szczerze ze to nie jest prawdziwe i profesjonalne wykonane, jak dla mnie to narysowane jest ludzka reka a nie zapis z elektrokardiogramu ) hmm wyczytalabym cos wiecej gdybym umiala czytac takie zapisy
*zdjecie zaraz po zdjeciu pluc ( niestety nie wiem co na nim jest bo nie rozpoznaje)
* widac ze Michal ma ciekawe hobby... Wędkowanie
* LUDZIE ALBO MAM JAKIES ZWIDY ALBO W 05:47 W PRAWYM GORNYM ROKU JEST POSTAC PANA JEZUSA! DOBRZE TO WIDAC W 05:48
*zdjecie na ktorym jest obraz "krzyk" to albo oznacza ze michal intereduje sie malarstwem, albo obraz ten jest swoista metafora tego ze michal woła o Pomoc, boi sie czegos, panicznie krzyczy w sytuacjach kryzysowych
*Nastepne zdjecie to zdjecie chlopca i dziewczynki, mozliwe ze jest to Michal z dziecinstwa ze swoja siostra albo jakas kolezanka z sasiedztwa.
*Zdjecia na ktorych jest jakis staw, woda.. to moze oznaczac ze Michal lubi przyrode, ze potrafi docenic piekno przyrody, Kocha ja
*zdjecie twarzy bobasa, jak dla mnie to Michal z dziecinstwa
*nastepne zdjecie jest bardzo ciekawe. jest to zdjecie najwyrazniej z ksiazki jakiejs medycznej. Jest na nim macica kobiety a w srodku dziecko. Zdjecie ktore pokazuje ulozenie dziecka do porodu. Głowka jest zwrocone ku wyjsciu. ( skojarzylo mi sie to z porodem Marcelinki, nie wiem dlaczego... ) Ale moze Michal interesowal sie tez medyzyna? hmm A moze on ma z tym zdjeciem wiecej wspolnego niz mi sie wydaje.
*nastepne zdjecie to nie wiem dokladnie czy dobrze je interpretuje ale wydaje mi sie ze jest to kula zawieszona przy suficie w dyskotece. jak dla mnie to oznacza jedno, Michal lubi dobrze sie bawic, chodzi do dyskotek
*Zdjecie Van Gogha z numerem 1. Jest na nim jakis mezczyzna z Faja. To mi sie sprowadza do tego ze Michal wlasnie Pali papierosy... Ale czy to ma jeszcze jakies glebsze znaczenie to nie wiem.
* a na koniec tak jak by film sie urywa bo jest koniec zdjec...

To taka moja mala interpretacja.
Wto Mar 31, 2009 20:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wto Mar 31, 2009 20:59
sleepyLemur
Fan typu rekin
Fan typu rekin

Post Odpowiedz z cytatem
podczas wywiadu na czacie mówił ze interesuje się malarstwem albo że to jego pasja. jedno z dwóch Wink

Sro Kwi 01, 2009 03:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Kwi 01, 2009 03:13
Odpowiedz do tematu    Forum Forum fanów serialu Klatka B Strona Główna » Michał Zieliński Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: