Forum Forum fanów serialu Klatka B  Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Odcinek 7 - początek

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum fanów serialu Klatka B Strona Główna » Sezon I (1-20) Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Odcinek 7 - początek
Autor Wiadomość
Zoltex
Leśny człowiek.
Leśny człowiek.


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 18

Post Odcinek 7 - początek Odpowiedz z cytatem
Na samym początku widać jak ktoś składa jakąś bezprzewodową kamerkę ale nie wiadomo kto to.
Niedawno na spikeri rozkminialiśmy kto to może być...Keszemot wymyślił że jest to Eliza (poznał po stole i termometrze w prawym górnym rogu
<img>http://img292.imageshack.us/my.php?image=termoyt1.png</img>
Pare osób (między innymi chyba Franek Kimono) mówiło że to "Koleś w wieku takim noo wiesz produkcyjnym"
Niektórzy twierdzili że to Michał ale gdy przesłuchują Michała widać że ma pierścionek/obrączke na prawej ręce a ten co montuje nie ma
Ktoś mówił że to Maks (sam na początku tak myślałem, ale teraz to juz nie wiem ;p)

I teraz chcę obalić teorię że to Eliza, ponieważ nawet na pierwszy rzut oka widać że to męskie dłonie.
Najpierw porównanie dłoni Elizy i montującego (na tym zdjęciu proszę przypatrzeć się kształtowi nadgarstka)

Teraz porównanie dłoni Maksa i montującego (bardzo podobne, ale jakby Maks ma dłuższe palce)

Kolejne porównanie wszystkich dłoni czyli Maksa, Elizy i montującego


Początkowo myślałem więc że ktoś montuje kamerę na stole u Elizy ale to także jest nieprawda, ponieważ Eliza nie trzyma leków dla matki na stole...(ktoś montuje na ciemnym brązowym blacie stołu a ELiza ma biały taboret koło łóżka matki)

W tym momencie skłaniam się więc ku teorii że jest to ten Agent/Policjant/nowy w wieku produkcyjnym(7 odc ma tytuł "Koleś w wieku produkcyjnym")

Sami oceńcie
Pią Sie 29, 2008 16:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Sie 29, 2008 16:42
Katamaran
Leśny człowiek.
Leśny człowiek.


Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 10

Post Odpowiedz z cytatem
Tak naprawdę, to ciężko stwierdzić czyje to ręce. Raz wydaję mi się, że są podobne do dłoni Maksa, innym razem, że jego dłonie, a właściwie palce są dłuższe. I te nieznane są jakby pulchniejsze. Też słyszałam o tym, że to podobno Eliza montuje kamerkę, aczkolwiek gdzieś czytałam, że Keszemotowi podpowiada, a właściwie naprowadza Go, Michał Zieliński. Nie wiem czy było tak w przypadku tych dłoni, jednakże może to faktycznie są ręce Elizy. Albo Michał próbuje nas zmylićSmile
Pią Sie 29, 2008 19:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garbi
Fan od bajerów świętości
Fan od bajerów świętości


Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 142

Post Odpowiedz z cytatem
a ja jestem za teorią że to ręce michała. wkoncu to ona zamontował kamere u Elizy
Sob Sie 30, 2008 18:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MAJZEL
Fan typu git-majonez
Fan typu git-majonez


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 22

Post Odpowiedz z cytatem
A teraz to już wszytko jasne. To ręce Michała!! Montował kamere u Elizy ;] Temat chyba można zamknąć Razz
Pią Wrz 05, 2008 12:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Wykidajło
Wykidajło


Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Lublin

Post Odpowiedz z cytatem
Trzeba to będzie jeszcze potwierdzić Smile
Sob Wrz 06, 2008 00:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fristajler
Fan typu szprotka
Fan typu szprotka


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 186
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Kurcze. Dopiero teraz na to wpadłem, że to ten sam stołek, co niósł karzeł w 34 odcinku:)
Pią Lis 28, 2008 11:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama







Pią Lis 28, 2008 11:55
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum fanów serialu Klatka B Strona Główna » Sezon I (1-20) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum fanów serialu Klatka B   

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online