|
| Autor |
Wiadomość |
Zoltex
Leśny człowiek.

Dołączył: 29 Sie 2008 Posty: 18
|
|
Odcinek 7 - początek |
|
Na samym początku widać jak ktoś składa jakąś bezprzewodową kamerkę ale nie wiadomo kto to.
Niedawno na spikeri rozkminialiśmy kto to może być...Keszemot wymyślił że jest to Eliza (poznał po stole i termometrze w prawym górnym rogu
<img>http://img292.imageshack.us/my.php?image=termoyt1.png</img>
Pare osób (między innymi chyba Franek Kimono) mówiło że to "Koleś w wieku takim noo wiesz produkcyjnym"
Niektórzy twierdzili że to Michał ale gdy przesłuchują Michała widać że ma pierścionek/obrączke na prawej ręce a ten co montuje nie ma
Ktoś mówił że to Maks (sam na początku tak myślałem, ale teraz to juz nie wiem ;p)
I teraz chcę obalić teorię że to Eliza, ponieważ nawet na pierwszy rzut oka widać że to męskie dłonie.
Najpierw porównanie dłoni Elizy i montującego (na tym zdjęciu proszę przypatrzeć się kształtowi nadgarstka)
Teraz porównanie dłoni Maksa i montującego (bardzo podobne, ale jakby Maks ma dłuższe palce)
Kolejne porównanie wszystkich dłoni czyli Maksa, Elizy i montującego
Początkowo myślałem więc że ktoś montuje kamerę na stole u Elizy ale to także jest nieprawda, ponieważ Eliza nie trzyma leków dla matki na stole...(ktoś montuje na ciemnym brązowym blacie stołu a ELiza ma biały taboret koło łóżka matki)
W tym momencie skłaniam się więc ku teorii że jest to ten Agent/Policjant/nowy w wieku produkcyjnym(7 odc ma tytuł "Koleś w wieku produkcyjnym")
Sami oceńcie
|
|
| Pią Sie 29, 2008 16:42 |
|
 |
Reklama
|
|
| Pią Sie 29, 2008 16:42 |
|
 |
Katamaran
Leśny człowiek.

Dołączył: 27 Sie 2008 Posty: 10
|
|
|
|
Tak naprawdę, to ciężko stwierdzić czyje to ręce. Raz wydaję mi się, że są podobne do dłoni Maksa, innym razem, że jego dłonie, a właściwie palce są dłuższe. I te nieznane są jakby pulchniejsze. Też słyszałam o tym, że to podobno Eliza montuje kamerkę, aczkolwiek gdzieś czytałam, że Keszemotowi podpowiada, a właściwie naprowadza Go, Michał Zieliński. Nie wiem czy było tak w przypadku tych dłoni, jednakże może to faktycznie są ręce Elizy. Albo Michał próbuje nas zmylić
|
|
| Pią Sie 29, 2008 19:45 |
|
 |
garbi
Fan od bajerów świętości

Dołączył: 21 Sie 2008 Posty: 142
|
|
|
|
a ja jestem za teorią że to ręce michała. wkoncu to ona zamontował kamere u Elizy
|
|
| Sob Sie 30, 2008 18:16 |
|
 |
MAJZEL
Fan typu git-majonez

Dołączył: 28 Sie 2008 Posty: 22
|
|
|
|
A teraz to już wszytko jasne. To ręce Michała!! Montował kamere u Elizy ;] Temat chyba można zamknąć 
|
|
| Pią Wrz 05, 2008 12:40 |
|
 |
Administrator
Wykidajło


Dołączył: 21 Sie 2008 Posty: 377 Skąd: Lublin |
|
|
|
Trzeba to będzie jeszcze potwierdzić 
|
|
| Sob Wrz 06, 2008 00:04 |
|
 |
Fristajler
Fan typu szprotka


Dołączył: 23 Lis 2008 Posty: 186 Skąd: Warszawa |
|
|
|
Kurcze. Dopiero teraz na to wpadłem, że to ten sam stołek, co niósł karzeł w 34 odcinku:)
|
|
| Pią Lis 28, 2008 11:55 |
|
 |
Reklama
|
|
| Pią Lis 28, 2008 11:55 |
|
 |
|
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|
|
|