Forum Forum fanów serialu Klatka B  Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Wskazówka i Eksperyment77 = Michał ?

Odpowiedz do tematu    Forum Forum fanów serialu Klatka B Strona Główna » Michał Zieliński Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Wskazówka i Eksperyment77 = Michał ?
Autor Wiadomość
Fristajler
Fan typu szprotka
Fan typu szprotka

Post Wskazówka i Eksperyment77 = Michał ? Odpowiedz z cytatem
Właśnie. Jak wam sie wydaje. Czy to jedna i ta sama osoba? Czy wiecie może czym Michał zajmuje się na codzień? Na czat zawsze wchodził wieczorem. Wskazówki tez się pojawiały o takich godzinach, jak również wskazówki od usera ~Eksperyment77 (późny wieczór, a raz noc). Z jednej strony może nas okłamywać na spikerii i unikać odpowiedzi, a potem staje się otwarty i chce nam ułatwić nieco rozkminki.
Sro Lis 26, 2008 10:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama

Sro Lis 26, 2008 10:31
Margot666
Fan typu maniana
Fan typu maniana

Post Odpowiedz z cytatem
W końcu winda mówi "Michał kłamie" Wink
Sądzę, że wskazówka/Eksperyment77 to Michał. Ewentualnie kolega "policjant". Myślę, że gdyby nam powiedział pare rzeczy jako Michał nie było by takiej zabawy bo wiedzielibyśmy, że wtedy jest to 100% pewne. A tak jest taka nutka tajemniczości... Wink

Dragon
Pią Lis 28, 2008 12:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
saramires
Fan od bajerów świętości
Fan od bajerów świętości

Post Odpowiedz z cytatem
Jak na 100% pewne, jak Michał kłamie? Ja myślę, że ekperyment'77 to profesor. A właśnie dlatego profesor, bo Michał kłamie Smile Jeśli doktorzielinski to ta sama osoba co eksperyment'77 to by znaczyłoby, że między Michałem a Profesorem jest powiązanie genetyczne. Komu wierzyć i w co wierzyć?

Pią Lis 28, 2008 15:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margot666
Fan typu maniana
Fan typu maniana

Post Odpowiedz z cytatem
@Saramires ja nie napisałam, że na 100% Michał kłamie. Może źle to sformuowałam. Chciałam powiedzieć, że gdyby Michał powiedział nam wprost pewne "fakty" z serialu uznalibyśmy je za 100% pewne i nie było by zabawy z rozwiązywaniem. Tak mając nagranie od "eksperymentu77" masz szanse 50/50, że gdy nad tym popracujesz coś znajdziesz.

jeśli prawdą jest, że to faktycznie Michał wtedy można insynuować, że nick "doktorzielinski" powstał bo prowadząc swoje "badania" zachowaniem nawiązuje do eksperymentu z 77', w klatce b to on jest tym "doktorem"

Dragon
Pią Lis 28, 2008 19:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Administrator
Wykidajło
Wykidajło

Post Odpowiedz z cytatem
Ta... wkrótce na czacie pojawi się znachorzieliński i pacjentzieliński, ludzie nie dajmy się zwariować.
Pią Lis 28, 2008 20:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
saramires
Fan od bajerów świętości
Fan od bajerów świętości

Post Odpowiedz z cytatem
Margot666 - zgadzam się w !00% z Tobą co do kłamstw Smile

"Bez kłamstwa prawda skonałaby z nudów i rozpaczy"- Anatole France

Pią Lis 28, 2008 20:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziobas
Fan typu lelum polelum
Fan typu lelum polelum

Post Odpowiedz z cytatem
Strasznie kombinujecie Razz
Jak dla mnie, doktorzielinski jest tylko wymyslem jakiegos dzieciaka, ktory albo sobie pomylil nazwiska i byl przekonany, ze facet prowadzacy badania w '77 nazywa sie Zielinski, albo nie wie, ze Michal nie ma nawet magistra Wink
Pią Lis 28, 2008 20:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margot666
Fan typu maniana
Fan typu maniana

Post Odpowiedz z cytatem
Stachu nie wiem czy wiesz ale na czacie byli już wskazówka77, e77, doktorzielinski, 377, eksperyment77 i jakieś jeszcze Very Happy każdy właził, mówił, że mamy 3 minuty/pytania i niestety zawsze znalazł się ktoś kto dawał się na to nabrać :/
a to wszystko przez Fristajlera! Razz Wink

Dragon
Pią Lis 28, 2008 22:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fristajler
Fan typu szprotka
Fan typu szprotka

Post Odpowiedz z cytatem
Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Fristajler dnia Sob Lis 29, 2008 04:22, w całości zmieniany 1 raz
Sob Lis 29, 2008 01:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Administrator
Wykidajło
Wykidajło

Post Odpowiedz z cytatem
Oj frii -sam sobie rzepkę skrobiesz Smile
Sob Lis 29, 2008 01:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ames
Fan typu lelum polelum
Fan typu lelum polelum

Post Odpowiedz z cytatem
Co do Pana wskazówki to mógłbym nawet uwierzyć ,że to Michał lub ktoś kto ma wejscia do serialu... Ale pan eksperyment77 to jakaś totalna bzdura Smile
Sob Lis 29, 2008 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garbi
Fan od bajerów świętości
Fan od bajerów świętości

Post Odpowiedz z cytatem
kurde dajcie już spokój z tym tematem...
Sob Lis 29, 2008 15:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Lis 29, 2008 15:40
Odpowiedz do tematu    Forum Forum fanów serialu Klatka B Strona Główna » Michał Zieliński Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: