Forum Forum fanów serialu Klatka B  Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Ona nas pogrąży
Idź do strony 1, 2, 3 ... 97, 98, 99  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum fanów serialu Klatka B Strona Główna » Helena Szerszeń Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Ona nas pogrąży
Autor Wiadomość
Derrick
Leśny człowiek.
Leśny człowiek.


Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 11

Post Ona nas pogrąży Odpowiedz z cytatem
Mam tezę na temat tego odcinka klatki B i pewne przypuszczenia. Piszę to w temacie "Helena" Gdyż nie ma tematu "Odcinki od 12 do 15", a jako iż o Helenie będę najwięcej mówił to postanowiłem napisac tu.

Od razu mówię, że to są tylko moje przypuszczenia. Możliwe, że częśc została już napisana przez fanów klatki B na oficjalnej stronie w komentarzach, które zresztą dokładnie i systematycznie przeglądam, lecz chciałbym tu napisac co pomyślałem od razu po obejrzeniu odcinka 14.

Mianowicie większośc podejrzewa, że osobą która może pogrążyc wszystkich sąsiadów jest Matka Elizy. Ja jednak sądzę, że to Helena.
Zauważcie, że tylko Baśka mówi o tym, że w klatce B jest osoba, która może pogrążyc sąsiadów. Ale w jaki sposób?
W odcinku 14 Helena mówi o postaci Jezusa, która widnieje na ścianie bloku między 3, 4 i 5.... 5 i 6.... piętrem... tu powstała sprzecznośc w jej wypowiedzi wtedy. Ale czy na pewno to było nie zamierzone ? Może Helena próbowała w jakiś sposób przekazac Michałowi, że na tych piętrach dzieje się coś złego. Może Helena chciała powiedziec michałowi, że mieszkańcy tych pięter robią coś złego, albo współpracują ze sobą...

Jednakże Helena wspomniała też o 3 piętrze... gdzie ona sama mieszka... Możliwe, że kiedyś współpracowała z resztą sąsiadów i pomagała im. Jednakże możliwe, że już jej coś nie pasowało i postanowiła zakończyc z nimi współprace. To by wyjaśniało skąd u Baśki taki nagły wstręt do niej - chce jej pozbawic stanowiska administratora klatki i takie tam. Możliwe, że mieszkańcy w jakiś sposób grożą Helenie, żeby zachowała milczenie.

Jednak Helena kiedy wymieniała piętra, nie wspomniała o piętrze 9... jeżeli moja teza jest prawdą (w co wątpie, bo pewnie ta prawda nie może byc aż tak prosta) to Zygmunt jest ominięty tymi wydarzeniami. Wręcz nic podejrzanego w tym staruszku nie ma... myślę, że może on kiedyś zobaczyc co robią jego sąsiedzi i że to on zginie...

Ale jak mówie to tylko moje przypuszczenia... mam nadzieje, że za dużo nie namieszałem... jakby co to piszcie co o tym myślicie... chyba powiedziałem wszystko co zamierzałem... jeżeli coś zapomniałem to potem poprawie Wink
Pią Sie 22, 2008 12:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Sie 22, 2008 12:13
garbi
Fan od bajerów świętości
Fan od bajerów świętości


Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 142

Post Odpowiedz z cytatem
hmm dobra rozkmina, ona próbuje powiedzieć że coś jest nie tak, ale w nie dosłownym sensie.
Pią Sie 22, 2008 13:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zielony25
Leśny człowiek.
Leśny człowiek.


Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Pan Zygmunt jest niegroźny bardziej obawiam się Baśki a co do czternastego odcinka to mam wrażenie że jest zainstalowana kamera w piwnicy. Michał powiedział kurwa pewnie dlatego że usłyszał że ktoś idzie i postanowił tą kamerę zamontować. Zobaczie że w tym szarym obrazie jest kod cyfrowy taki sam jak na kamerach w bloku czy u Elizy i jej matki w mieszkaniu. Co do Heleny to ona prubuje coś przekazać tylko nie wiadomo o co chodzi. Co po za eksperymentami wyrabia się na piętrze -1? Kim jest ta dziewczynka? Czy Michałowi udało się uciec?
Pią Sie 22, 2008 14:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Futur
Leśny człowiek.
Leśny człowiek.


Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Michałowi raczej udało się uciec, bo w pierwszym odcinku jest jego aresztowanie Smile
Wtedy już jest po wszystkich wydarzeniach w klatce b.
Pią Sie 22, 2008 15:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Derrick
Leśny człowiek.
Leśny człowiek.


Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 11

Post Odpowiedz z cytatem
Futur napisał:
Michałowi raczej udało się uciec, bo w pierwszym odcinku jest jego aresztowanie Smile
Wtedy już jest po wszystkich wydarzeniach w klatce b.


No ale pamiętaj, że on nie pamięta, na którym piętrze mieszka i nie pamięta większosci z tego co się wydarzyło. Jest to Przedostatni/Przez Przedostatni odcinek I serii, więc możliwe, że Maks go złapał i zrobił Michałowi jakieś pranie mózgu. Możliwe, że coś takiego jak u Olgi.
Możliwe, że po takich seriach prania mózgu Michał wkońcu z Olgą przebudzili się i zatłukli Maksa - stąd to przesłuchanie.... ale to już nadinterpretacja... Póki co nie można tak naprawdę powiedziec co? jak?... jedyne co wiadomo to, że w klatce B działo się coś bardzo złego Wink
Pią Sie 22, 2008 16:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Futur
Leśny człowiek.
Leśny człowiek.


Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
właśnie. Ciekawi mnie bardzo w czym uczestniczyli wszyscy sąsiedzi. Co może ich pogrążyć? Na pewno coś niezgodnego z prawem. W każdym razie.. Cokolwiek się tam stało oskarżony jest Michał. W którymś tam odcinku mówił, że był w mieszkaniach bohaterów i stąd jego odciski palców. Może po prostu wszyscy zostali zamordowani? W takim razie kim mógłby być morderca? Może "tajemniczy koleś"?
Nie wiem xD To tylko takie moje teorie xD
Pią Sie 22, 2008 19:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garbi
Fan od bajerów świętości
Fan od bajerów świętości


Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 142

Post Odpowiedz z cytatem
dobrze kombinujecie, ale nie zgadzam sie z montowaniem kamery koło Olgi... Michał powiedział "K***" ponieważ nie udało mu się z tych kabli jej rozplątać
Pią Sie 22, 2008 19:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Wykidajło
Wykidajło


Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Lublin

Post Witam Odpowiedz z cytatem
Witam, uważam jak poprzednicy że sąsiedzi są uwikłani w sprawę nielegalną. Na przesłuchanie wsadza się ludzi podejrzanych, sądząc po groźbach zarzuty mogą być ciężkie. Nie należy sie dziwić że Michał jest bez kajdanek bo takie są procedury. Wydaje mi sie że został wrobiony w ... no właśnie w co. Sąsiedzi najprawdopodobniej uciszą świadka w bardziej lub mniej skuteczny sposób a o wszystkim dowie się policja. Skąd? Podejrzewam tajemniczego sąsiada. Wydaje mi się że on pracuje dla policji i że to on podłącza ukryte kamery no bo kto inny? Helena? Baśka? Maks? Są na to zbyt ciency. Policja lub inne instytucje trafiły na trop tej afery z badaniami Maksa i teraz chcą go teraz udupić. Ponieważ autorzy serialu chcą go wydłużyć o następne sezony uważam ze wątki będą dużo bardziej poplątane i że nasze spekulacje raczej się nie sprawdzą Smile

Kontynuując swoją teorię dalej uważam że aby serial mógł trwać dalej Michał wyplącze się z zarzutów... Albo ktoś mu pomoże. Wróci kontynuować serial i ujawni nowe fakty ale klatka nie będzie już taka sama... Very Happy

Co do tajemniczej "Ona nas pogrąży" Może być nią każda kobieta w tym serialu. Helena -tajemnicza i niepozorna katoliczka (ale czy to niezbyt oczywiste -autorzy będą chcieli nas zaskoczyć), Olga -cicha ale w końcu zaczęła się odzywać, Michał próbował ją uwolnić... Może udało się jej uciec?, Eliza -dziwna i popląta -jest ona wśród tych którzy zjeżdżają na piętro -1 (poza Heleną...), mama Heleny -zbyt szybkie rozwiązanie jej historii chociaż takie zaskakujące wydarzenie jest dosyć prawdopodobne w takim serialu; możlwe że walnięta Eliza zapomniała dać jej Pankuronium, Neurotoksyny czy inną truciznę powodującą porażenie spastyczne (i w ten sposób jej matka uciekła) warto dodać że przedawkowanie trucizny może powodować paraliż układu oddechowego w rezultacie zejście śmiertelne pacjenta (tu ewentualny powód zatrzymania Michała)

I ostatnie teoria -policjant i Michał mówili o odciskach palców -być może mężczyzna w wieku produkcyjnym wcaleni jestem policjantem a jakimś psycholem podglądaczem (żeby tylko Very Happy) i teraz policja podejrzewa Michała o ukrycie umieszczenie minikamer w Klatce B.


No to na tyle kochani Smile
Sob Sie 23, 2008 01:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
garbi
Fan od bajerów świętości
Fan od bajerów świętości


Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 142

Post Re: Witam Odpowiedz z cytatem
administrator napisał:
Na przesłuchanie wsadza się ludzi podejrzanych, sądząc po groźbach zarzuty mogą być ciężkie. Nie należy sie dziwić że Michał jest bez kajdanek bo takie są procedury. Wydaje mi sie że został wrobiony w ... no właśnie w co.
W morderstwo Elizy. I moim zdaniem zamordował ją. Stwierdziłem, że tam wszystko jest pojebane po 19 odcinku , ostatniej sceny. Michał był przerażony wg mnie. Być może z Elizy nie udalo się udupić szatana i musieli sie jej pozbyć ? Nie dziwi was to że Michał sobie te wszystkie sceny spokojnie nagrywa ? Prowadzenie elizy, egzorcyzm... nikt nie ma do niego o to pretensji ? jedynie Maks miał pretensje gdy go złapal w piwnicy. Kazali Michałowi zamordować Elize albo został w to wzmieszany. A zresztą... nie ma po co myśleć wszystko dowiemy się z kolejnymi odcinkami
Czw Wrz 25, 2008 21:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katamaran
Leśny człowiek.
Leśny człowiek.


Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 10

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem trzeba też wziąć pod uwagę słowa Baśki w 19 odcinku "Zrobimy wszystko, by nic ona nie powiedziała". Jak wiadomo odcinek ten dotyczy Elizy, wiec cała sprawa najprawdopodobniej ma związek z Elizą. Może to ona miała ich pogrążyć, więc wykonali na niej te egzorcyzmy? A może ktoś, kto w nich uczestniczył, chce o tym rozpowiedzieć?
Nie Wrz 28, 2008 07:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garbi
Fan od bajerów świętości
Fan od bajerów świętości


Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 142

Post Odpowiedz z cytatem
Katamaran należy wziąźć pod uwage iż odcinki są pomieszane, wiec wszystko można wziąźć pod uwagę, ale dobrze kombinujesz. Wink
Nie Wrz 28, 2008 20:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katamaran
Leśny człowiek.
Leśny człowiek.


Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 10

Post Odpowiedz z cytatem
może i dobrze, aczkolwiek wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi Wink
Pon Wrz 29, 2008 09:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Biedroniasta
Leśny człowiek.
Leśny człowiek.


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 4
Skąd: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
ja myślę, że teraz odpowiedzi jest o wiele więcej...
Czw Paź 02, 2008 02:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
valentineqt
Fanatyk tarła
Fanatyk tarła


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 53363

Post Odpowiedz z cytatem
kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0
kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0
kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0
kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0
kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0
kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0
kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0kj0
Czw Maj 10, 2018 10:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
valentineqt
Fanatyk tarła
Fanatyk tarła


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 53363

Post Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Czw Wrz 13, 2018 08:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Wrz 13, 2018 08:26
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum fanów serialu Klatka B Strona Główna » Helena Szerszeń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 97, 98, 99  Następny
Strona 1 z 99
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum fanów serialu Klatka B   

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online