Forum Forum fanów serialu Klatka B  Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Odcinek 45
Idź do strony 1, 2, 3 ... 63, 64, 65  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum fanów serialu Klatka B Strona Główna » Sezon II (21-48) Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Odcinek 45
Autor Wiadomość
Fristajler
Fan typu szprotka
Fan typu szprotka


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 186
Skąd: Warszawa

Post Odcinek 45 Odpowiedz z cytatem
No to ja zacznę Smile Jak widać potwierdziło się moje przypuszczenie co do odliczania. Była 7 odwrócona, potem 6. W przed ostatnim odcinku nie było 5, ale pojawiła się dziś razem z 4. Więc za 4 odcinki cos się wydarzy. Albo koniec klatki, albo masakra (zginie jedna z tych osób, albo będą popełniac masowe samobójstwo). Odcinek ten na pewno ciekawszy znacznie od ostatniego. Co do śledzenia Baśki, to sasiedzi podsłuchuja ją nie bez powodu. Ona coś ukrywa, a oni chcą odkryć tę tajemnicę. Staram sie przypomnieć sceny w których Baśka w próbowała coś zataić, ale kojarzy mi się jedynie ta z niby skokiem matki elizy. Teraz czas na seans. Z seansu można odczytać (scena ze słoikiem) OLGA ŻEGNAJ TAK (KAT) ŻEGNAJ. OLGA. CZY ELIZA JEST U CIEBIE? TAK. W seansie uczestniczą takie osoby, jak Maks, Zygi, grubas (inicjator spotkania), Helena, karzeł i Baśka. Na szklance widać kładzionych 5 palców, a nie 6, więc Baśka nie uczestniczy w seansie tylko stale się przygląda. Jest sceptyczką. Sądzę, że ten dźwięk to nie była lodówka. Helena o ile dobrze pamiętam mieszka na trzecim pietrze - mówiła, ze odgłos dobiega z góry. Może to Baśka puszczała jej na złość coś (4 piętro), a potem zaczęła pukać i sama coś wyłączyła (bylo słychać PSTRYK). Aha no i tam na szafce przy rurze moim zdaniem jest laptop Michała. Wpadka? No i co do Michała. Seans służył przywołaniu duchów. Efekty wywołano sztucznie o czym mówi przesłuchujący Michała.

_________________
Fpat nusz do wody i nusz w wodzie jest Very Happy
Pon Sty 05, 2009 22:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama







Pon Sty 05, 2009 22:56
Ames
Fan typu lelum polelum
Fan typu lelum polelum


Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 49

Post Odpowiedz z cytatem
Hmm, mi te odglosy bardziej się skojarzyły z eksperymentem maxa Smile
Pon Sty 05, 2009 23:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena186
Fan który jest do przodu.
Fan który jest do przodu.


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 91

Post Odpowiedz z cytatem
Fristajler nie zgodze sie z Toba. Baska uczestniczy, ale przerywa wszystko po "glupim" pytaniu Heleny : Olgo czy Eliza jest u Ciebie? i wtedy baska przerywa bo mowi ze helena glupstwa wygaduje ;] i ten grubs ma imie: Tadzio. Wiec jesli mozesz to go uzywaj.
Pon Sty 05, 2009 23:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anda
Leśny człowiek.
Leśny człowiek.


Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 11

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Leną186: Baśka uczestniczy w wywoływaniu duchów, ale przerywa po pytaniu o Elizę.

A co sądzicie o stwierdzeniu: Duchy wywołuje się zmarłych, a nie żywych? Policjant jest dociekliwy, czy Michał faktycznie pogubił się we własnych zeznaniach i to on zabił Olgę, Elizę?

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że nieprzypadkowo w telewizorze cofnięta była scena samobójstwa matki Elizy. Odnoszę wrażenie, że Michał jej "pomógł", a później pytając Baśki, gdzie jest ciało, sprawdzał, czy Baśka wie? Razz Głupie pomysły mam Very Happy
Wto Sty 06, 2009 15:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garbi
Fan od bajerów świętości
Fan od bajerów świętości


Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 142

Post Odpowiedz z cytatem
Michał gubi się na przesłuchaniu...
Wto Sty 06, 2009 16:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ames
Fan typu lelum polelum
Fan typu lelum polelum


Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 49

Post Odpowiedz z cytatem
LENA AJ LOW JU <3!
Wto Sty 06, 2009 20:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena186
Fan który jest do przodu.
Fan który jest do przodu.


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 91

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam sie z Amesem ! Wink Mi rowniez sie wydaje, ze to nie przez przypadek ta scena ze smiercia Matki Elizy. Moim zdaniem to Michal pomogl Matce Elizy w samobojstwie. Hmm no nie wiem, ale dalej mi sie wydaje ze Olga i Eliza nie zyja. Przeciez Policjant by sie o tak o nie stwierdza... Ze nie wywoluje sie duchow ludzi zywych tylko zmarlych. W koncu Maks niechetnie chcial szukac zony... :] Ciekawe dlaczego?

A tak swoja droga tak myslalam ze usmierca Olge. BO w zyciu prywatnym widac ona nie chce grac, nie chce miec nic wspolnego z Klatka B. hehe To jest jedyny sposob na pozbycie sie aktora z planu. Czasami na tymczasowe pozbycie sie stosuja wyjazdy za grancie czy cos ... Chociaz to roznie bywa... Np ostatnio slyszalam ze w Amerykanskiej Operze Mydlanej " Moda na Sukces" jedna z Bohaterek umarla z czego ma wrocic.. ( hehe nie wiem jak to oni zrobia... Zmartwychwstanie?) Dlatego wszystko jest mozliwe, moze Olga sie namysli i wroci? Bardzo bym Chciala bo bardzo lubie ta postac, interesuje mnie jej przypadek... A tu o Sad

Ames I LOVE YOU TOO :* hehe Very Happy
Wto Sty 06, 2009 21:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ames
Fan typu lelum polelum
Fan typu lelum polelum


Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 49

Post Odpowiedz z cytatem
Musiała by najpierw wrócić do maxa Smile Ona jest na rozdrożu została sama z dzieckiem i nie sądzę ,że ma czas na jakiś głupi serial :}


Lena Jak switaśnie Wink)) :*
Wto Sty 06, 2009 22:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garbi
Fan od bajerów świętości
Fan od bajerów świętości


Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 142

Post Odpowiedz z cytatem
a policjant mówił w 18 lub 19 odc bodajże. Dlaczego zabiłeś Elize...
Wto Sty 06, 2009 22:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena186
Fan który jest do przodu.
Fan który jest do przodu.


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 91

Post Odpowiedz z cytatem
Ames, no tak tak.. Wink o tym właśnie pisalam :] tak, czy tak musialaby wracac do maxa. ehh szkoda.

Ames Aj:**
Sro Sty 07, 2009 08:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alez
Fan typu git-majonez
Fan typu git-majonez


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 20

Post Odpowiedz z cytatem
To tak :
Wg. mnie Olga nie żyje
Dlaczego?
Było tak :
O L G A => Żegnaj => TAK po czym była stopklatka i było pokazane

Wydaję mi się, że Maks zabił Olgę
Tym bardziej, że nie chciał ruszyć na poszukiwania
Tak jak policjant mówił, że robi się to tylko zmarłym, więc śmiem twierdzić, że to tylko potwierdza moje rozmyślanie

Baśka brała udział w tym, ponieważ później "zerwała więź" ;]

Dalej... U Helenki nie mam pojęcia ocb, więc to zostawiam...
Baśka podsłuchiwana... Też nie wiem co o tym myśleć...

_________________
Sro Sty 07, 2009 15:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bmxgt05
Fan typu maniana
Fan typu maniana


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 54

Post Odpowiedz z cytatem
Wspomniane z liter wyszło: "Olga" "TAK" "żegnaj". Co może świadczyć o tym, że Olga nie żyje. Po drugie na pytanie: Olga, czy Eliza jest z tobą? padła odpowiedź "TAK". Co może oznaczać tylko jedno: Eliza jest z Olgą, czyli też nie żyje.Mi się też wydaje że, Michał zabił Mr. Kowlaską (Matkę Elizy) .
A poza tym gdyby żyły to by nie odpwiedziały.

_________________
Maks nie znany i lubiany.
/|\ Budynek 3
|||_ Serii klatki
||| \ B
Sro Sty 07, 2009 21:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staszewski007
Fan typu maniana
Fan typu maniana


Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58

Post Odpowiedz z cytatem
hahahahaha Alez świetny profil Very Happy, świetna dewiza Very Happy

_________________
Czucie i wiara silniej mówi do mnie niż mędrca szkiełko i oko.
Czw Sty 08, 2009 10:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alez
Fan typu git-majonez
Fan typu git-majonez


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 20

Post Odpowiedz z cytatem
Dziękuje :*** xD
(C) by Me ;D

_________________
Czw Sty 08, 2009 13:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena186
Fan który jest do przodu.
Fan który jest do przodu.


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 91

Post Odpowiedz z cytatem
hmm a jak sie ustoaunkujecie do nowej wskazowki?? Wink
Czw Sty 08, 2009 13:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Czw Sty 08, 2009 13:53
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum fanów serialu Klatka B Strona Główna » Sezon II (21-48) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 63, 64, 65  Następny
Strona 1 z 65
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum fanów serialu Klatka B   

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online