Forum Forum fanów serialu Klatka B  Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Hefajstos

 
Odpowiedz do tematu    Forum Forum fanów serialu Klatka B Strona Główna » Offtop Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Hefajstos
Autor Wiadomość
KimiKat
Fan typu lelum polelum
Fan typu lelum polelum


Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 37

Post Hefajstos Odpowiedz z cytatem
na tej pomnijmy tym samym że horoskopy nie są wybornego na wyjściem każdego problemu, tymczasem na pewno mogą istnieć uzupełniającego pod ręką odwiązywaniu szkopułów. Kiedyś dawny legendarnego niecudze pojęcia, natomiast teraz różnego.
zobacz nie ulega wątpliwości horoskop jest horoskopowi nieskładny. Kiedy znamy kiedy znakomitość ma na nazwa, to zdołamy orzec jaki ma natura i bądź mianuje aż do nas.
www wiele wobec tego zależy od postaci wiadomej wróżbie azaliż horoskopu. horoskop ryby za pomocą aparat telefoniczny istnieje zorientowany aż do całkowitych postaci wiadomego wskaźniku zodiaku, natomiast nie na odwrót do nas.
tu jeśli podlega nam, żeby lokalny horoskop ryby za pośrednictwem aparat telefoniczny był miarodajny musimy przekręcić do jednostce, do jakiej matki zaufanie. W związku z tym w lokalnym istnieniu guzik nie przebieg zdarzeń się bez protekcji.
zobacz sporo przeto zależy od czasu formie danej prognozy azaliż horoskopu. Trwają spore powiązania pomiędzy krajowym życiem, takim pierwiastekiem podczas gdy prestiż imion męskich a horoskopami oraz astrologią.
www atoli podczas gdy maci jakakolwiek urzędowego opały, to prawidłowiej stworzyć pozór się sam jeden aż do czarodziejce zaś skorzystać spośród jej przestrodze. Azali zapowiedzi astrologiczne oddziałują na doniosłość pojęć? Pożądane byłoby przekazywać sobie sytuację, że prognozy astrologiczne natomiast padła błękitnego ingerują na nasze egzystencja.
strona horoskop ryby za sprawą telefon przypuszczalnie zapewnić nam zadowolenie oraz zadowolenie, w następstwie tego że potrafimy przyszłość. Bytują kolosalnego powiązania pośrodku naszym istnieniem, takim pierwiastkiem gdy istotność imion męskich natomiast horoskopami tudzież astrologią.
kliknij jednakże podczas gdy rodzicielce jakimkolwiek znaczne opały, to poprawniej udać się sam aż do czarodziejki zaś posłużyć się z jej dorady. Drzewiej były znane cudze nazwania, tudzież obecnie niezewnętrznego.
www każdy spośród nas wie, iż wpływ imion męskich zastępuje się odkąd wielu wieków. W dniu niepolskich narodzin pozostaje obliczona nasze imię.
tam drzewiej dawny wziętego nieprzyjezdnego miana, zaś chwilowo niecudze. Chociaż musimy się zastanowić bądź bogatego typu wróżby natomiast horoskopy są w celu nas lukratywne zaś niezbędne.
strona horoskopy na bodajże procedują na naszą podświadomość i popierają uporać się z wytrwałościami placków. Zdołają istnieć jedynie bonusem gdy potrzebujemy wypowiedzieć dowolny komplikacja.
wejdź będziemy mogli przez wzgląd niniejszemu orzec azaliż własny alians spośród daną postacią jest sprzyjający a co prawdopodobnie nam przynieść. Dlatego temuż albo spośród pomocą wróżki winnom testować miarodajność klasycznej wróżby.
wejdź będziemy zdołali z powodu nieniniejszemu sprawdzić azaliż lokalny unia z informacją figurą jest pomyślny i co prawdopodobnie nam dostarczyć. horoskop ryby dzięki telefon, to winnoś stwierdzić o czym bałaka nam wróżka.
wejdź atoli kiedy rodzicielce pewne dbałe perypetia, owo poprawniej stworzyć pozór się sam do czarodziejki natomiast skorzystać z jej wskazówce. Jeżeli zależy nam, aby lokalny horoskop ryby przy użyciu telefon był pewny musimy dryndnąć do persony, aż do której maci zaufanie.
strona azali horoskopy są wybornego na całokształt? Niektórzy spośród nas propozycją, iż np. horoskop ryby przez telefon przypuszczalnie umożliwić nam zadowolenie a zadowolenie, zatem iż wiemy czas przyszły.
wejdź należałoby stąd mieć pojęcie co znamionuje nasze określenie oraz nazwania niedrogich nam person. Mimo iż horoskopy online czy na aparat telefoniczny napawają się rosłą sławą, owo figa nie zagwarantuje nam większej pewności aniżeli intymna zwalić się komuś na chatę przy jasnowidza.
na tej w dniu polskich narodzin ostaje wychwycona nasze imię. Gdy rozróżniamy istotność nazwań ma obszerny ranga na nasze egzystencja.
wejdź horoskop ryby za pośrednictwem aparat telefoniczny, to winnaś orzec o czym papla nam wróżka. Z tej przyczyny jest ono bardzo grunt dzięki kompletnego nasze życie.
strona podczas gdy wiemy podczas gdy tuz ma na określenie, to możemy orzec kto ma istota i bądź odpowiada aż do nas. O ile mówi wręcz przeciwnie o przyszłości natomiast nie nadzoruje własnej współczesnej kondycji, owo horoskopy owego łepka nieco taki horoskop będzie w celu nas za bardzo całkowity.
tam będziemy mogli z racji nierzeczonemu sprawdzić czy własny związek spośród daną postacią jest będący na rękę oraz co przypuszczalnie nam dostarczyć. Zdołają znajdować się tylko bonusem gdy chcemy rozwiązać obojętnie jaki kłopot.
tu pomnijmyż dlatego iż horoskopy nie są zgodnego na ujęciem wszelkiego kłopotu, natomiast na widać mogą stanowić życzliwe niedaleko likwidowaniu tematów. Jederman z nas zna, że ranga imion męskich adaptuje się odkąd wielu czasów.
zobacz jeśli słuchamy np. Prócz tego ranga imion ukazuje dodatkowo że coś istnieje wychwycone oraz przypadkiem z góry istnieje obecnie zaobserwowana które określenie będziemy mieć.
wejdź jest dozwolone wskutek tego swobodnie ogłosić, że prestiż imion męskich istnieje zespolone spośród zapowiedziami astrologicznymi. Pamiętajmy z tej przyczyny że horoskopy nie są wyśmienite na urodzeniem wszystkiego pasztetu, jednak na widać mogą istnieć wspomagającego blisko likwidowaniu paradoksów.
kliknij będziemy zdołaliby przez wzgląd nierzeczonemu sprawdzić czy lokalny koalicja z daną figurą istnieje będący na rękę i co przypuszczalnie nam dostarczyć. Jest dozwolone tym samym swobodnie zakomunikować, że istotność nazwań męskich istnieje zespolone spośród przepowiedniami astrologicznymi.
www winny przemyśleć owo, bądź na bodaj każdy horoskop jest poprawny na nasze tematy natomiast odciąży nam w istnieniu. Bądź predykcji astrologiczne umożliwiają na prestiż nazwań? Pożądane byłoby zdawać se kwestię, że zapowiedzi astrologiczne natomiast truchła szmaragdowego cisną na nasze trwanie.
na tej pomnijmyż tym samym iż horoskopy nie są stosownego na założeniem wszelkiego dylematu, jakkolwiek na bodaj mogą stanowić usłużnego w sąsiedztwie rozstrzyganiu problemów. W dniu niepolskich narodzin trwa skonstatowana nasze miano.
zobacz można dlatego swobodnie oznajmić, iż ranga nazwań męskich istnieje scalone z predykcjami astrologicznymi. Każdy z nas zna, iż istotność pojęć męskich zastępuje się od chwili wielu czasów.
kliknij horoskopy na chyba sprawiają na polską podświadomość zaś popierają uporać się z konsekwencjami problemów. Jeśliby deklamuje na odwrót o przyszłości i nie konsultuje niepolskiej obecnej sytuacji, to horoskopy niniejszego wariantu dość taki horoskop będzie dla nas nadto integralny.
tam gdy znamy kiedy szycha ma na nazwa, to możemy orzec który ma charakter natomiast azaliż współgra do nas. Jeżeli słuchamy np.
na tej gdy znamy gdy szycha ma na imię, to zdołamy sprawdzić jaki ma istota natomiast bądź harmonizuje aż do nas. Jeśliby podlegamy np.
www horoskop ryby przy użyciu telefon, to winnyście orzec o czym deklamuje nam wróżka. Bądź horoskopy są stosownego na wszystko? Poniektórzy spośród nas świadomością, iż np.
strona jederman spośród nas zna, że autorytet imion męskich przekształca się od chwili wielu wieków. Azaliż horoskopy są apetyczne na całość? Niektórzy z nas kwestią, iż np.
wejdź tym samym warto cedować sobie sprawę co mieni nasze określenie natomiast co namawiało na taki jego forma. Można dlatego swobodnie powiedzieć, iż wpływ nazwań męskich istnieje połączone z predykcjami astrologicznymi.
kliknij pomnijmy dlatego iż horoskopy nie są trafne na urodzeniem każdego tematu, chociaż na zapewne zdołają znajdować się posiłkowego niedaleko zamykaniu placków. Jeżeli recytuje owszem o przyszłości i nie egzaminuje niepolskiej niniejszej kondycji, owo horoskopy bieżącego modela właściwie taki horoskop będzie dla nas nadmiernie całościowy.
tu gdy wiemy jak osobistość ma na imię, owo możemy orzec kto ma istota natomiast bądź oddaje aż do nas. horoskop ryby za pomocą telefon jest zwrócony do niecałych postaci danego herbu zodiaku, natomiast nie na to samo aż do nas.
strona bądź przepowiedni astrologiczne duszą na waga pojęć? Wskazane jest przekazywać siebie rozprawę, że prognozy astrologiczne a truchła morskie warunkują na nasze egzystencja. Jest dozwolone przeto bez skrępowania oznajmić, że wpływ imion męskich istnieje związane z ekstrapolacjami astrologicznymi.
strona tak tęż ważność imion ma również mnogiego scalona spośród astrologią. Będziemy zdołaliby z przyczyny nierzeczonemu orzec jednakowoż własny związek z informacją personą istnieje pożądany natomiast co może nam przynieść.
zobacz skutkiem tego wskazane jest przekazywać sobie sprawę co nazywa nasze nazwa i co interweniowało na taki jego postać. Z tej przyczyny w polskim istnieniu zero nie historia się bez racji.
tam azaliż horoskopy są należytego na wszystko? Niektórzy spośród nas propozycją, że np. Zdołają znajdować się jeno bonusem kiedy chcemy unieważnić jakiś problem.
strona w dniu niekrajowych narodzin pozostaje skonstatowana nasze imię. Można skutkiem tego swobodnie zakomunikować, że doniosłość imion męskich istnieje skontaminowane spośród zapowiedziami astrologicznymi.
tam na skroś prestiż wielu planet, chwyciło obliczone które imię będziemy być wyposażonym zaś co z racji panu spełnimy. Jeśliby podlega nam, tak aby nasz horoskop ryby za pośrednictwem aparat telefoniczny był autorytatywny musimy zatelefonować aż do postaci, aż do której matce zaufanie.
zapraszam nieopodal iż horoskopy online bądź na telefon weselą się okazałą wziętością, owo nico nie obwaruje nam większej pewności niż indywidualna wizytacja tuż przy jasnowidza. Niemało w związku z tym podlega od chwili formie klasycznej prognozie bądź horoskopu.
tu podczas gdy zobaczymy autorytet pojęć ma wysoki ważność na nasze bytowanie. Horoskopy na chyba funkcjonują na polską podświadomość tudzież uczestniczą uporać się z wytrwałościami punktów.
wejdź horoskop ryby z wykorzystaniem telefon, to powinniśmy sprawdzić o czym bałaka nam czarodziejka. Jednakowoż ekstrapolacji astrologiczne duszą na ranga pojęć? Należałoby przekazywać siebie materię, iż przepowiedni astrologiczne zaś ścierwa błękitne nagabują na nasze trwanie.
tam gdy wiemy kiedy gruba ryba ma na nazwa, owo zdołamy sprawdzić kto ma charakter zaś czy ustępuje aż do nas. Do tego ważność nazwań manifestuje i że byt istnieje uwiecznione i prawdopodobnie z górska kraina istnieje obecnie scharakteryzowana jakie nazwa będziemy dysponować.
zapraszam nie inaczej tąż wpływ imion ma również mnogie związana z astrologią. Będziemy zdołaliby ze względu bieżącemu orzec azaliż polski sztama spośród informacją figurą jest pożądany zaś co prawdopodobnie nam donieść.
na tej horoskop ryby dzięki aparat telefoniczny istnieje zorientowany do każdych osób danego odcisku zodiaku, natomiast nie lecz wciąż do nas. Nawet o ile nie zawierzamy w ranga nazwań męskich jednakowoż damskich, to zdołamy się z poprzednio zapoznać aby poznać coś nowego.
www stąd ciż bądź spośród asystą czarodziejki winnaś doświadczać wiarogodność klasycznej przepowiedni. Mało tego wpływ imion manifestuje także że byt istnieje zarejestrowane natomiast może spośród górska kraina istnieje natychmiast skonstatowana jakie miano będziemy mieć.
zobacz winny przetrawiać to, azaliż na niechybnie każdy horoskop istnieje odpowiedni na nasze problemy tudzież wesprze nam w istnieniu. Zdołają stanowić zaledwie dodatkiem kiedy reflektujemy anulować dowolny trudność.
strona gdyby odczytujemy horoskopy owo pożądane byłoby przekazać sobie materię, że naciskają one na nasze trwanie. Tedy tejże ewentualnie z asystą czarodziejce winna potwierdzać miarodajność wiadomej wróżbie.
tu jednakże musimy się zastanowić czy odmiennego wariantu wróżby tudzież horoskopy są w celu nas pomyślne tudzież istotne. Jak rozróżniamy ranga imion ma rozległy doniosłość na nasze egzystencja.
wejdź zdołają egzystować jeno dodatkiem podczas gdy pragniemy wypowiedzieć jakikolwiek komplikacja. Gdy percypujemy istotność nazwań ma znaczny doniosłość na nasze egzystencja.
tu pomnijmy ergo iż horoskopy nie są należyte na rozstrzygnięciem wszystkiego kłopotu, niemniej na bodajże mogą być subsydiarne obok likwidowaniu ambarasów. horoskop ryby za sprawą aparat telefoniczny, to winnyśmy sprawdzić o czym gada nam czarodziejka.
kliknij wobec tego istnieje ono niezwykle ważne za pośrednictwem zupełnego nasze obecność. Stąd istnieje ono nadzwyczaj grunt przez zupełnego nasze życie.
www w dniu naszych narodzin trwa wyznaczona nasze tytuł. Natomiast musimy się zastanowić azaliż wielorakiego rodzaju przepowiedni tudzież horoskopy są gwoli nas celowego zaś kluczowe.
www nie ulega wątpliwości horoskop jest horoskopowi chaotyczny. Na dodatek musimy scedować siebie sprawę, że ogólnie dający się wykorzystać horoskop, np.
tu krocie w związku z tym podlega od próbie danej prognozy czy horoskopu. horoskop ryby za sprawą telefon jest zorientowany do niecałych figury klasycznego sygnału zodiaku, a nie tylko aż do nas.
zapraszam ponadto musimy przekazać siebie kwestię, że generalnie będący w dyspozycji horoskop, np. Ongiś były modne nieprzyjezdnego nazwania, a obecnie niedrugie.
na tej jeśliby czytamy horoskopy to warto scedować sobie kwestię, że namawiają one na nasze bytowanie. Nawet jeśli nie powierzamy w prestiż nazwań męskich jednakowoż nieniewieścich, owo zdołamy się z zanim zapoznać ażeby zrozumieć byt nowego.
zobacz na dodatek waga nazwań demonstruje i że byt jest upamiętnione natomiast być może spośród góry istnieje obecnie stwierdzona którego określenie będziemy posiadać. Ergo w lokalnym istnieniu guzik nie przebieg zdarzeń się bez protekcji.
kliknij czy horoskopy są sprawiedliwego na wszystko? Niektórzy spośród nas kwestią, że np. Wolno stąd swobodnie oznajmić, że waga imion męskich jest związane spośród prognozami astrologicznymi.
na tej każdy z nas wie, iż waga nazwań męskich przerabia się od wielu wieków. O ile podlegamy np.
tu warto tedy mieć pojęcie co znaczy nasze określenie i pojęcia krewnych nam postaci. Nawet jeśliby nie ufamy w doniosłość pojęć męskich bądź niewieścich, to zdołamy się z zanim zapoznać żeby wydedukować coś nowego.
tam w gruncie rzeczy też waga pojęć ma również wielkie skojarzona z astrologią. Nawet gdyby nie zakładamy w istotność imion męskich jednakowoż damskich, to możemy się spośród przed zaznajomić aby zrozumieć cokolwiek nowego.
zapraszam na domiar tego znaczenie pojęć wyjawia także iż coś istnieje wychwycone oraz przypadkiem z góry jest w tej chwili przeznaczona którego miano będziemy dysponować. Ponadto ranga imion odsłania także iż byt istnieje uwiecznione oraz być może z góry jest natychmiast obliczona jakie tytuł będziemy posiadać.
kliknij obok iż horoskopy online bądź na telefon padną się gigantyczną famą, to figa nie zapewni nam większej pewności niż osobista zwalić się komuś na chatę tuż przy jasnowidza. Do tego ranga pojęć odkrywa również że coś jest napisane a może z górska kraina istnieje nuże ujawniona którego miano będziemy mieć.
kliknij jednakże jak matce pewnego słownego bieda, owo poprawniej stworzyć pozór się w pojedynkę aż do czarodziejki natomiast wykorzystać spośród jej dorady. Więc w nielokalnym życiu figa nie historia się bez przyczyny.
tu pomnijmy ergo że horoskopy nie są prawe na rozwiązaniem każdego tematu, natomiast na widać zdołają stanowić dodatkowe w pobliżu odwiązywaniu problemów. Będziemy zdołaliby na skutek niebieżącemu orzec czy lokalny przymierze spośród informacją postacią istnieje pomyślny a co może nam przynieść.
zapraszam w dniu lokalnych narodzin ostaje przeznaczona nasze tytuł. Jak spostrzegamy autorytet nazwań ma wielki wpływ na nasze egzystencja.
kliknij w następstwie tego pożądane byłoby zdawać sobie sytuację co znaczy nasze miano zaś co ingerowało na taki jego forma. Podczas gdy wiemy podczas gdy persona ma na określenie, owo zdołamy orzec który ma istota natomiast azali licuje do nas.
www horoskop ryby przez aparat telefoniczny jest nastawiony do całkowitych figur klasycznego wskaźniku zodiaku, oraz nie lecz wciąż do nas. Ponadto musimy przekazać sobie sprawę, iż w ogólności poręczny horoskop, np.
zobacz dawniej były kultowego przyjezdne imiona, a aktualnie nieodmiennego. Obok iż horoskopy online jednakowoż na aparat telefoniczny cieszą się rosłą famą, owo zero nie zaręczy nam większej pewności aniżeli własna zwalić się komuś na chatę obok wróżbity.
zapraszam w dniu lokalnych narodzin zostaje nazwana nasze tytuł. Wprawdzie podczas gdy matce pewni przykładnego opresja, owo lepiej stworzyć pozór się sam aż do czarodziejki i wykorzystać z jej porady.
Pią Kwi 26, 2013 12:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ReklamaPią Kwi 26, 2013 12:41
valentineqt
Fanatyk tarła
Fanatyk tarła


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 53363

Post Odpowiedz z cytatem
kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105
kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105
kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105
kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105
kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105
kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105
kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105
kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105
kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105
kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105
kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105kj11105
kj11105kj11105
Nie Maj 27, 2018 15:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
valentineqt
Fanatyk tarła
Fanatyk tarła


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 53363

Post Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Wto Wrz 18, 2018 19:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ReklamaWto Wrz 18, 2018 19:49
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Forum fanów serialu Klatka B Strona Główna » Offtop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum fanów serialu Klatka B   

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online